O Aha

Deník Aha! je druhým nejčtenějším deníkem v České republice. Každý den si jeho stránky přečte přibližně 364 000 čtenářů a prodá se kolem 120 000 výtisků. Deník Aha! přináší aktuální informace nejen ze světa celebrit nebo zajímavých party, večírků nebo slavností, ale i mnoho informací, které jistě oceníte v každodenním životě.

Deník Aha vychází každý den od pondělí do soboty. V neděli se pak můžete těšit na Nedělní Aha!, které přináší čerstvé a zajímavé informace pro zábavné strávení volného víkendu. Vydavatelem deníku Aha! je nakladatelství RINGIER, a.s. Buy micronase order , které mimo jiné vydává i vůbec nejčtenější Order deník Blesk. Cena deníku Aha! je každý den, kromě čtvrtka, 7 Kč. Ve čtvrtek si deník Aha! můžete koupit za 10 Kč i s televizním programem.

Deník Aha! sleduje moderní trendy a tak občas vychází i s DVD přílohou, o které mimochodem infomujeme i na těchto stránkách. V takových případech pak můžete deník i s DVD zakoupit za skvělých 41 Kč. Většina vydávaných filmů je přitom opravdu kvalitní a stojí minimálně za shlédnutí. Pro více informací o aktuálně chystaných titulech doporučujeme shlédnou sekci toho webu nazvanou DVD přílohy online .

Deník Aha! má i svou online podobu, která se nachází na adrese Buy www.ahaonline.cz. Najdete tam vždy to nejlepší, co tištěná podoba deníku nabízí. Články z těchto stránek můžete mimochodem najít i v pravé části těchto webových stránek. Po kliknutí na nadpis článku se dostanete na jeho plnou verzi na oficiálním webu.
Order

Deník Aha! slovy jeho vydavatele

Deník Aha!, druhý nejčtenější český bulvární deník, se do portfolia vydavatelství Ringier zařadil v říjnu 2007. Aha! klade důraz na rychlé, přesné a aktuální zpravodajství, zprávy z domova i ze zahraničí, zprávy ze sportu, informace ze showbyznysu, zajímavosti, senzace. Vychází ve třech regionálních mutacích: Praha, Čechy a Morava. Ve čtvrtek vychází spolu s deníkem suplement Aha! TV s podrobným týdenním televizním programem.

Zdroj: RINGIER a.s.