DVD 17.5.2009: Nemocnice na kraji města po dvaceti letech – DVD 3

V rubrice (DVD přílohy, TV seriál) od autora Lela dne 17. 05. 2009

Štítky: ,

Cheap nemocnice-na-kraji-mesta-po-udvaceti-letech-dvd3Dne 17.5.2009 nás v deníku Aha čeká film Nemocnice na kraji města po dvaceti letech – DVD 3

DVD obsahuje 3 díly z 13dílného seriálu:

Past
Doktor Machovec se dozví něco o Blažejových problémech s rukou a pokusí se ho vydírat. Žádá, aby Blažej dobrovolně odstoupil z postu primáře. Alžběta Čeňková je na tom psychicky dost špatně. Upnula se na malého Míšu, ale sousedka už nechce, aby se o něj starala. Alžběta nenachází sílu ani k práci a nemá odvahu operovat. Matěj Pěnkava si bere Kamilu, slaví se slavná romská svatba. Ale na Pěnkavovu rodinu se řítí pohroma – Václavův partner v podnikání ho podvedl a utekl s veškerými penězi.

Útěky
Doktor Machovec své vydírání stupňuje a Blažej je opravdu v úzkých. Hledá někoho blízkého a navštíví v Praze svého syna Jana. Tam ho ale čeká další zklamání. Jan opustil studium medicíny a věnuje se hudbě a divadlu. Zklamaný Blažej se vrací a nachází útěchu v náručí kolegyně, doktorky Šulcové. Václava Pěnkavu zcela zdrtila zrada jeho společníka a má na krku miliónové dluhy.

Start
Privatizační proces se začíná rozjíždět. Ředitelem nemocnice je doktor Cvach, Blažej je ve správní radě stejně jako Karel Sova a jeho žena. Alžběta se rozhodne odejít z nemocnice i z města a pracovat v agentuře na hlídání dětí. Václav Pěnkava je naprosto zoufalý. Jeho zaměstnanci ho navíc obviňují, že způsobil všechny jejich potíže. Eliška Králová se vdává a profesor Řehoř je na svatbě považován za jejího utajovaného otce.

Žánr: Pills TV seriál
purchase lozola Buy

Cena: 49 Kč
Purchase

Přidat komentář

Upozornění: Toto nejsou oficiální stránky deníku AHA ani žádného distributora.