DVD 18.5.2009: Světoběžník 3

V rubrice (Dokumentární, DVD přílohy) od autora Lela dne 18. 05. 2009

Štítky:

svetobeznik-3Dne 18.5.2009 nás v deníku Aha čeká film Světoběžník 3 – Mystická Latinská Amerika

MEXIKO – Bájná Kukulkánova pyramida, tajemstvím opředené sídlo indiánů Chichén Itzá, atraktivní perla zábavy Acapulco a na západ od Sonory úzký poloostrov Baja California. Příroda, tradice a kultura, významná archeologická naleziště, slunce a pláže – to vše je Mexiko.

YUCATÁN – Tula, Uxmal, ale především Chichén Itzá, to jsou místa, která dodnes fascinují legendami opředenou mayskou kulturou. A pak je tu také prázdninový ráj Cancún, lákající svými báječnými plážemi především mladé Američany.

EKVÁDOR – Rádi bychom vám představili kus nádherné a tajemné země – Ekvádor. Velkými „devizami“ Ekvádoru jsou fascinující kultura, přátelští lidé a kouzelné ostrovy Galapágy.

VENEZUELA – Země „ztraceného světa“ stolových hor a vodopádů, národní park Canaima, nejvyšší vodopád světa Salto Angel a v neposlední řadě delta Orinoka – tak fascinující je Venezuela, jejíž divy můžete společně s námi vychutnávat.

ARGENTINA – Na horizontu se tyčící tiché Andy i vřava v Buenos Aires – to vše patří k Argentině, zemi velkých kontrastů a domovu Evity Perónové. Zavedeme vás do míst, kde se zrodilo a dodnes tančí legendární tango.

CHILE – Patří k opěvovaným skvostům Jižní Ameriky. Návštěvníkům, o něž se Chilané vždy velmi dobře starají, nabízí širokou paletu zajímavostí – od hlavního města Santiaga přes překrásné mořské pláže až k pustinám pouště Atacama. Také v Chile vás čekají výjimečné zážitky.

Žánr: Dokumentární

Cena: 49 Kč

Přidat komentář

Upozornění: Toto nejsou oficiální stránky deníku AHA ani žádného distributora.