DVD 22.2.2009: Vražda v hotelu Excelsior

V rubrice (DVD přílohy, Komedie, Krimi) od autora admin dne 22. 02. 2009

Štítky: ,

vrazda-v-hotelu-excelsiorDne 22.2.2009 nás v deníku Aha čeká film Vražda v hotelu Excelsior

Vše začíná jednoho večera v luxusním hotelu Excelsior, kde můžete potkat manžele Matoušovy a Janíkovy, Němce Hanse-Joachima Kirchmayera, číšníka Pepiho, pianistu Krofta, tajemného perského diplomata Mohameda Rasul Zade a samozřejmě ředitele hotelu Arneho Hnízda. Ti všichni se totiž vzápětí stanou podezřelými z vraždy, jejíž obětí se stala Dana Matoušová. Vyšetřování se ujímá inspektor Brůžek ze známé „mordparty“, a když se případ ukáže komplikovanější než se zdálo, přichází také jeho kolega Bouše a jejich nadřízený, pan vrchní rada Vacátko.

Vražedným nástrojem byla láhev od koňaku, jejíž střepy se ředitel Hnízdo pokusil nenápadně uklidit, a jak se postupně ukazuje, každý z podezřelých měl osudnou láhev v rukou nebo se alespoň nacházel v inkriminovanou dobu na místě činu.Vychází najevo i další překvapivá odhalení, jimiž se rada Vacátko se svými muži pomalu prodírají k odhalení pachatele. K tomu samozřejmě dojde během závěrečné konfrontace, kdy se na místě činu setkají všichni podezřelí.

Žánr: Krimi / Komedie

Cena: 49 Kč
CSFD.cz: odkaz, hodnocení: 77%

Comments

  1. Dobry den mam kvam dotaz nedalo byse uvas zaobednat dvd ktere bylo v prodeji nasel jsem si na vasich strankach ze vysli ale bouzel jsem nestihnul zakoupit,tak vas prosim jestli by to slo obednat a jsouto penička a paraplíčko,partie krasného dragouna,vražda v hotelu excelsior.dekuji mockrat s pozdravem Mareš Vít

  2. Dobrý den, bohužel jak píši v upozorněním nad přidáním komentáře toto nejsou oficiální stránky deníku AHA ani žádného distributora. Bohužel nejsme schopni Vám sdělit proč nějaké DVD není k dostání nebo vám ho zaslat. Můžeme pouze zkusit poradit nějaké prodejní místo.

Přidat komentář

Upozornění: Toto nejsou oficiální stránky deníku AHA ani žádného distributora.