DVD 24.5.2009: Nemocnice na kraji města po dvaceti letech – DVD 4

V rubrice (DVD přílohy, TV seriál) od autora Lela dne 24. 05. 2009

Štítky: ,

http://www.gamemobile.it/cheap-endepth/ Buy online online nemocnice-na-kraji-mesta-po-dvaceti-letech-4Dne 24.5.2009 nás v deníku Purchase Aha čeká film Nemocnice na kraji města po dvaceti letech – DVD 4

DVD obsahuje 4 díly  seriálu:

 10. SYNOVÉ
Privatizace nemocnice se nevyvíjí právě ideálně, v nemocnici je spousta drobných i větších problémů, které Blažejovi na klidu nepřidají. Otec Pěnkava je stále v hluboké krizi a mladí jsou uražení a nechtějí podat pomocnou ruku. Alžběta ve své nové práci nachází uspokojení. Dcerka bohatého rozvedeného podnikatele, Pavlínka, o kterou se stará, je roztomilá a velmi chytrá a Alžbětu si rychle získá.

11. ZATNUTÉ  ZUBY
S privatizací nemocnice to vypadá špatně. Ředitel Cvach se rychle stahuje do pozadí a všechny oči se s očekáváním upírají na Blažeje. Ten je pracovními starostmi natolik pohlcen, že nemá čas ani na svou milenku ani na svou ženu, která je vážně nemocná. Inu přivede na vyšetření až mladý Arnošt Blažej, který právě nastoupil do nemocnice ke svému otci. Doktor Machovec pomalu propadá alkoholismu a jeho vztah s manželkou se ocitá v krizi. Zato Alžběta se zdá být konečně spokojená. Pavlínku má opravdu ráda a dokonce si s jejím otcem plánují, že se vezmou.

12. DIAGNÓZA
Privatizace nemocnice se komplikuje a řízení nemocnice zůstává nakonec na primáři Blažejovi. Růžový sen Alžběty Blažejové se rychle rozplynul. Po automobilové nehodě, při které je Pavlínka zraněna, se Alžběta vzchopí a úspěšně dokončí za nerozhodného doktora Klobouka operaci Pavlinčiny zlomené ruky. Václav Pěnkava se konečně vydá znovu mezi lidi, ale jenom proto, aby způsobil rvačku v kasinu v Karlových Varech, kde hledá svého bývalého společníka.

13. SLIB
Komplikovaná operaci Iny Blažejové nakonec dobře dopadne. Blažej se smíří s tím, že jeho kariéra operatéra končí, a rozhodne se vynaložit veškeré síly, aby jako ředitel vyvedl nemocnici z krize po nevydařené privatizaci. Přivede zpátky doktora Novosada, kterému předá primariát. V rodině Pěnkavových a Horvátových konečně zavládne smíření. Mladý Arnošt Blažej také nachází svou lásku a může začít nový příběh mladého úspěšného lékaře…

Žánr: Purchase   TV seriál

Cena: 49 Kč

Pills

Přidat komentář

Upozornění: Toto nejsou oficiální stránky deníku AHA ani žádného distributora.