DVD 2.7.2009: Columbo DVD 31 – Vrabec v hrsti, Ve hře je všechno

V rubrice (Drama, DVD přílohy) od autora Lela dne 02. 07. 2009

Štítky: ,

columbo-31Dne 2.7. 2009 nás v deníku Aha čeká film Columbo DVD 31 – Vrabec v hrsti, Ve hře je všechno

Vrabec v hrsti
Harold McCain je vášnivým hazardním hráčem a věčným poraženým. Do Las Vegas již nemůže ani páchnout, neboť by s největší pravděpodobností měl co dočinění se svým největším věřitelem panem Hackerem. Jako nejlepší řešení Haroldových finančních problémů se zdá být strýc Big Fred. Nemůže od něj sice dostat žádné peníze, ale zato jej může nechat bydlet ve svém letním sídle utopeném kdesi v lesích. Velkou radost z toho má i Dolores, manželka Big Freda, která s Haroldem již delší dobu udržuje intimní poměr. A brzy přijde i na plány, jak nepohodlného strýce odklidit z cesty.
Ještě než však Harold odpálí bombu uloženou v Rolls Roycu zámožného příbuzného, je strýc při ranním joggingu přejet autem a smrtelně zraněn. Harold si na tikající dáreček se zděšením vzpomene až ve chvíli, kdy se vozem již intenzivně zabývá poručík Columbo.

Ve hře je všechno
To, co provádí Nick Franco, je smrtelně nebezpečné. Udržuje totiž milostný poměr se dvěma ženami zároveň: s mladou a pohlednou Lisou a bohatou Lauren. Netuší však, že obě o sobě již dlouho vědí a společně plánují jeho smrt.Lauren ve svém honosném sídle pořádá party, ze které se nenápadně vzdálí, aby zastřelila svého nevěrného milence. Plán se jí podaří a Columbo má zase o práci postaráno.

Žánr: Drama

Cena: 49 Kč
CSFD.cz: odkaz, hodnocení:  82%

Přidat komentář

Upozornění: Toto nejsou oficiální stránky deníku AHA ani žádného distributora.