DVD 5.1.2009: Ženatý se závazky – díly 1-6

V rubrice (DVD přílohy) od autora admin dne 05. 01. 2009

Štítky: ,

Ženatý se závazky - díly 1-6Dne 5.1.2009 nás v deníku Aha čeká film Ženatý se závazky – díly 1-6

Al Bunda je celkem roztomilý chlapík. Má kousavou manželku Peggy, nadrženého syna Buda, hloupou ale krásnou dceru Kelly a začínající pleš. A taky prodává boty. Al Bunda alias Dr. Bota vám kdykoliv poradí, ať máte jakýkoliv problém s botami. Ale teď ho prosím nerušte, právě začíná jeho oblíbený televizní program Táta Cvok a tak si Al musí vyvrtět ten správný důlek na prosezeném gauči a elegantně zavěsit pravičku za spodky.   (monolog)

Žánr: Komedie / Rodinný 
USA, 1987, 261×30 min

Režie: Sam W. Orender, Gerry Cohen, Amanda Bearse, Brian Levant
Hrají: Ed O’Neill, Katey Sagal, David Garrison, David Faustino, Amanda Bearse, Christina Applegate, Ted McGinley, Rosa Blasi, Joel Gretsch, Joey Lauren Adams, Krista Allen, Corey Feldman, Pamela Anderson, Eric Dane, Milla Jovovich, Nicholas Brendon, Matt LeBlanc, Jenna Mattison, Stacy Ferguson, David Boreanaz, Patrika Darbo, Meadow Williams, Dean Norris, Marianne Muellerleile, Christina Moore, Pat Crawford Brown, Patrick Cranshaw, Holly Fields, Joseph D. Reitman, Chris Elwood, Tami Roman, Tawny Kitaen, Ric Roman Waugh, Gary Coleman, Timothy Omundson, Brandy Ledford, Brian Leckner, Lisa Arturo, Damian Chapa, Beth Broderick, Shaun Toub, Gary Grubbs, Carrie Genzel, Andy Milder, Tara Karsian, Al Sapienza, Traci Lords, Shannon Tweed, Donna D’Errico, Hope Marie Carlton, Dona Speir

Cena: 49 Kč
CSFD.cz: odkaz, hodnocení: 73%

Comments

  1. Aha, a kdy to tedy vyjde? Je úterý a po DVD ani vidu… Konečně se někdo odhodlal vydávat seriál, který za něco stojí a protahuje se to podobně jako dřív Smolíkovi.

  2. Dobrý den chtěla bych se zeptat na dvd Ženatý se závazky – výjde nebo nevýjde vůbec? děkuji mockrát za odpověď

  3. kde je DVD , stáhlo se info i z CSFD….

  4. Bohužel tyto stránky nejsou oficiálními stránkami AHA deníku, přebíráme informace pouze od AHA distributora s informacemi o plánovaných DVD. Kdy DVD skutečně vyjde bohužel nedokážeme říct.

  5. No spousta lidí čeká jen u nás je to několik desítek na serial co stojí zato na vydání a stále nic,muže někdo poradit kam se obrátit a kde se zeptat na stav?zda to fakt vyjde či néé?á bych rád nazbíral celou sadu!děkuji!

  6. AHA deník vydává společnost Ringier, doporučuji obrátit se na ně. Stránka s kontakty je zde http://ringier.cz/scripts/detail.php?id=1912

Přidat komentář

Upozornění: Toto nejsou oficiální stránky deníku AHA ani žádného distributora.